Ömer Can Talu

E-Ticaret Sitesi Paketleri

Not: Paket isimlerinin altındaki temayı gör yazısına tıklayarak paketteki temanın nasıl göründüğünü inceleyebilirsiniz. Ayrıca paketlerin altında yer alan kısımda da paket içeriğiyle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Örnek olarak giydirilmiş olan tüm temalardaki bilgi fotoğraf ve içerikler tamamen değiştirilerek özelleştirilecektir.
Daha önce yaptığımız bazı e-ticaret siteleri:
Şira Yayınları e-ticaret sitesi için tıklayınız.
Sebzeli Meyveli e-ticaret sitesi için tıklayınız.
New Age Yayınları e-ticaret sitesi için tıklayınız.

Paket-1
+1 Senelik Hosting
+1 Senelik Domain
Lisanslı Tema
E-Ticaret Destekli
Sınırsız Sayfa
Sınırsız Yazı Alanı
Sınırsız Ürün Ekleme
3 Revize Hakkı
7/24 Kesintisiz Mail
Yönetim Paneli Eğitimi
Panel Eğitim Videoları
Mobil Site
Mobil Yönetim Paneli
Ücretsiz Teknik Destek
Ödeme Altyapısı Kurulumu
1 Ay İçerik Desteği
Süresiz Yedekleme
Ödeme 3 Eş Parçaya Bölünür.
3250 TL Tek Seferlik Ödeme
Paket-2
+1 Senelik Hosting
+1 Senelik Domain
Lisanslı Tema
E-Ticaret Destekli
Sınırsız Sayfa
Sınırsız Yazı Alanı
Sınırsız Ürün Ekleme
4 Revize Hakkı
7/24 Kesintisiz Mail
Yönetim Paneli Eğitimi
Panel Eğitim Videoları
Mobil Site
Mobil Yönetim Paneli
Ücretsiz Teknik Destek
Ödeme Altyapısı Kurulumu
2 Ay İçerik Desteği
Süresiz Yedekleme
Ödeme 3 Eş Parçaya Bölünür.
3500 TL Tek Seferlik Ödeme
Paket-3
+1 Senelik Hosting
+1 Senelik Domain
Lisanslı Tema
E-Ticaret Destekli
Sınırsız Sayfa
Sınırsız Yazı Alanı
Sınırsız Ürün Ekleme
5 Revize Hakkı
7/24 Kesintisiz Mail
Yönetim Paneli Eğitimi
Panel Eğitim Videoları
Mobil Site
Mobil Yönetim Paneli
Ücretsiz Teknik Destek
Ödeme Altyapısı Kurulumu
3 Ay İçerik Desteği
Süresiz Yedekleme
Ödeme 3 Eş Parçaya Bölünür.
3750 TL Tek Seferlik Ödeme

Hosting, internet sitenizin barındırıldığı ve üzerinde çalıştırıldığı 7/24 açık şekilde hizmet veren sunucu bilgisayarlarda size açılan bölümlerdir.

Hosting firmaları senelik olarak sizlerden kiralama ücreti almaktadır. Bu ücretler zaman zaman değişmekle beraber şu an 200 TL’dir. Alım işlemini gerçekleştirdiğiniz tüm paketlerde 1 yıllık hosting kiralama ücreti paketin içerisine dahildir.

Domain, temelde internet sitenizin ismidir. Domain firmaları senelik olarak isim hakkını sizlere kiralamaktadır. Dolar kuruna göre değişmekte olan domain ücretlerinin şu anki fiyatları 85-100 TL arasında değişmektedir.

Seçmiş olduğunuz tüm paketlerde 1 yıllık domain kiralama ücreti paketin içerisine dahildir.

Temalar, kurduğumuz altyapı olan WordPress altyapısının üzerine eklenerek düzenlenen hazır paketlerdir. Bu paketleri temel şekilde internet sitenizin dış görünüşü olarakta düşünebilirsiniz.

Bahsi geçen bu temalar çeşitli firmalar tarafından üretilmekte ve lisanslı şekilde satılmaktadır. Temaların ücreti “tek seferlik” verilmektedir. Domain ve hosting gibi senelik ücretleri bulunmamaktadır. Dolayısıyla bir sefer verilen tema lisans ücreti bir daha verilmemektedir.

Bahsi geçen temaların ücretleri dolar kuruna göre değişiklik göstermekle beraber şu anki fiyatları 350 TL ve 1000 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Seçmiş olduğunuz tüm paketlerde tema ücreti paket içerisine dahildir.

E-Ticaret destekli internet sitesi, üzerinde çeşitli ödeme yöntemleri(kredi kartı, banka kartı, EFT vb.) kullanılarak alışveriş yapılabilen web sitesi anlamına gelmektedir.

Sayfa, internet siteniz içerisinde oluşturabileceğiniz ve içerisine ürün, yazı, görsel, video vb. ekleyebileceğiniz bölümdür.

Seçebileceğiniz tüm paketlerde sayfa ekleme özelliği sınırsızdır.

Yazı alanlarını, bir kitabın sayfaları şeklinde tarif edebiliriz. Bu alanlara köşe yazıları, bloglar, notlar, duyurular, görseller, videolar ve ihtiyacınız olabilecek tüm içerikleri ekleyebilirsiniz.

Seçebileceğiniz tüm paketlerde yazı alanları ekleme özelliği sınırsızdır.

Ürünler, internet sitenizde satışını yapacağınız içeriklerdir.

Seçebileceğiniz tüm paketlerde sınırsız sayıda ürün ekleyebilirsiniz.

Revizeler, internet sitenizin kurulumunun sonlarına doğru fikrinizi alarak gerçekleştirilen değişikliklerdir. Bu değişiklikler tema ve altyapının izin verdiği ölçüde gerçekleştirilebilmekle beraber bir çok alanı kapsamaktadır. Menü değişimi, renk, özel sayfa eklemeleri vb. gibi bir çok değişikliği kapsamaktadır.

Geniş çapta değişiklikler olduğu için bu değişiklikler için sayı sınırlaması getirilmiştir. 

Seçebileceğiniz pakete göre revize hakkı sayısı artmaktadır. Ancak hiç bir pakette sınırsız revize hakkı verilmemektedir.

İnternet sitenizin kurulumu esnasında aynı zamanda dünyanın en büyük mail servislerinden biri olan Yandex mail tabanlı mail hizmetiniz de kurulmaktadır. Yandex servisleri ücretsiz olarak verilmekte ve teknik olarak sürekli geliştirilen bir hizmet olduğu için kullanıcıya problem yaşatmamaktadır.

Bu servislerde mail alıp gönderme problemi yaşanmamakta ve aynı zamanda telefonunuza kuracağınız bir uygulama ile telefondan da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ortam sunulmaktadır.

Bu telefon uygulaması ve düzenlemesi mail kurulumundan sonra tarafınıza iletilecektir.

İnternet siteniz kurulduktan sonra sizlere bir kullanıcı adı ve şifreyle beraber giriş yapabileceğiniz bir yönetim paneli sunulmaktadır. Bu yönetim panelinde siparişlerinizi görebilir, üyelerinizi inceleyebilir, yeni ürün ekleyip ürünlerinizi düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda yeni sayfa ve yazılar ekleyebileceğiniz gibi, satış raporlarınızı da buradan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

İnternet sitesi kurulumu tamamlandıktan sonra sizlere canlı olarak yönetim panelinin kullanımıyla ilgili detaylı ve uygulamalı bilgilendirme gerçekleştirmekteyiz.

Panel eğitim videoları, yönetim paneli kullanımını unutmanız durumuna karşı sizlere hatırlatıcı olarak hazırlanıp teslim edilen videolardır. Bu videolar sayesinde panelde gerçekleştirmek istediğiniz herhangi bir işlemi unutsanız dahi videolardaki adımları takip ederek kolaylıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil site, internet sitenizin akıllı telefonlara göre uyarlanmış özel bir versiyonudur. Mobil cihazlardan da sitenizin kolaylıkla kullanımı ve sipariş verilebilmesi adına mobil site oldukça önemlidir.

Seçeceğiniz tüm paketlerde mobil site özelliği paket içerisine dahildir.

Mobil yönetim paneli, internet siteniz kurulduktan sonra sadece bilgisayar üzerinden değil, telefon üzerinden de siparişlerinizi takip edebilmeniz, ürünlerinizi ekleyip düzenleyebilmeniz, üyeleri görebilmeniz ve raporları inceleyebilmeniz adına oluşturulmuş bir uygulamadır.

İnternet siteniz kurulduktan sonra mobil yönetim paneli uygulamasını akıllı telefonunuza indirip kullanabilmeniz için gerekli bilgilendirme tarafınıza yapılacaktır.

Ücretsiz teknik destek, internet siteniz kurulduktan sonra sitenize gelen güvenlik güncelleştirmelerinin gerçekleştirilmesi ve sitenizde oluşabilecek hataların kontrolü ile düzeltilmesi sürecini kapsamaktadır. Bu hizmet tüm paketlerde ücretsizdir.

Ödeme altyapısı kurulumu, internet siteniz kurulduktan sonra online ödeme için gerekli olan kurulumdur. Müşterilerin online kredi kartı veya banka kartlarıyla alışveriş yapabilmesini sağlayan ödeme altyapısı, tüm paketlerde ücretsiz olarak kurulmaktadır.

İçerik desteği, internet siteniz kurulduktan sonra internet sitenize eklemek istediğiniz ürünlerin, sayfaların ve yazıların ücretsiz olarak eklenmesi sürecini kapsar.

Bu süreç paketlerimiz içerisinde farklı süreleri kapsamaktadır. İçerik desteğinin devam etmesi ayrıca bir ücrete tabi olmakla beraber, sizlere vermiş olduğumuz yönetim paneli kullanım eğitimi ve videoları sayesinde içerik eklemelerinizi sizler de kolaylıkla gerçekleştirebilmektesiniz.

Yedekleme, internet siteleri ve özellikle e-ticaret fonsiyonu olan internet siteleri için vazgeçilmez bir özelliktir.

Yedekleme internet sitenizde teknik bir problem oluşması durumunda veya internet sitenizin saldırıya uğrayıp zarar görmesi durumunda yedeklerinize doğrudan ulaşarak internet sitenizin sağlıklı versiyonunu kolaylıkla elde edebilmenizi sağlar.

Bu bakımdan tüm paketlerimizde yedekleme hizmeti süresiz olarak eklenmiştir.

Takip

Paylaşımlarıma destek vermek ve fikir alışverişinde bulunmak için beni sosyal medya hesaplarımdan takip edebilirsiniz.

Web sayfama hoş geldiniz. İlginiz için çok teşekkür ederim.

Sormak istediğiniz her konu için bana sosyal medya adreslerimden ve mail adresimden ulaşabilirsiniz.


İletişim Formu ve Mail için lütfen buraya tıklayınız.